Možnosti dopravy a platieb

Kategórie
 
 
 
 
 

Doprava:

Thugstyle.sk na Slovensko a Česko zasiela pomocou kurierskej spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o.  [SPS], ktorá Vám zásielku dovezie a doručí priamo na dodaciu adresu,alebo jednoducho si možete zmeniť miesto dodania na odberne miesto [pickup].Prípadné otázky na zaslané zásielky (dohodnutie presného termínu doručenia, osobné vyzdvihnutie apod.) Kontaktujte, prosím, priamo kuriérskou službu SPS.

Kontakty na [SPS] zákaznícky servis:

tel:02/16 877

e-mail: ecs@sps-sro.sk

web: www.sps-sro.sk

Pri komunikáci bude od Vás operator žiadať číslo zásielky. Číslo zasielky (tracking Nr.) obdržíte ihneď automaticky po odoslaní tovaru na email uvedený v objednávke a taktiez obrdržite interaktívnu sms. SPS spoločnosť doručuje zásielky len v praconé dni PON-PIA.  Váš balík môžete tiež sledovať na tomto odkaze.

Cena poštovného na Slovensko je 3.90 € Dodacia lehota je 1 - 2 pracovné dni na tovar skladom a 3 - 7 dní na tovar na objednávku. Presná dodacia lehota je uvedená u každého konkrétneho tovaru v popise tovaru (nad cenou).

Cena poštovného na Česko je 5.90 € Dodacia lehota je 2 - 3 pracovné dni na tovar skladom a 4 - 8 dní na tovar na objednávku. Presná dodacia lehota je uvedená u každého konkrétneho tovaru v popise tovaru (nad cenou).


 

Platby:

1. Dobierka: je najčastejšie používaný spôsob doručenia a platby, pri ktorej zaplatíte za tovar kuriérovi až pri prevzatí zásielky. Kuriér Vám prinesie zásielku priamo na dodaciu adresu. Po prijatí peňazí Vám vydá potvrdenie o zaplatení a zásielku s tovarom.

2. Prevod na bankový účet: je bezhotovostná úhrada, kedy po dokončení objednávky obdržíš potvrdzujúci email, kde bude uvedené číslo bankového účtu a variabilný symbol, kam treba zaslať peniaze. Akonáhle obdržíme tvojou platbu na náš účet, objednávka bude ihneď uvoľnená a odoslaná!
SK44 1100 0000 0029 4201 7278
 

p.s: v blízkej dobe sa budu rozširovať platobné možnosti, aj spôsoby dopravy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia